Teslimat ve İade

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veri tabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır. Veri tabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veri tabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir. Sipariş formumuzda teslimat için belirlediğimiz zaman, teslimatın gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Siparişiniz bizim için önemlidir!


Ganel İade Şartları

 • İadeler mutlaka orjinal ambalajı içerisinde yapılmalıdır.
 • İade ve değişimlerde kargo masrafı bize aittir.
 • İade etmek için siparişinizdeki ürünü,teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde,orijinal kutusunda ve ürüne zarar vermeden,varsa aksesuarları ile birlikte,ürünün geri satılabilir nitelikleri kaybolmamış olması şartıyla,bizden talep edeceğiniz iade kodu ile birlikte MNG kargo ile,yukarıda belirtilen koşullarda ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
 • Ürünlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kontrol ediniz.sevkiyat esnasında zarar gördüğünüzü düşündüğünüz ürünleri teslim almayınız.ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.
 • Müşteri ürünü,kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle yükümlüdür.
 • Ürün iade işlemi yaparke Mng kargo ile yapılan gönderimlerde (size vereceğimiz iade kodu ile)kargo masrafı firmamız tarafından karşılanmaktadır.Diğer kargo firmaları ile göndermeniz durumunda kargo masrafları sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.MNG Kargo dışında, karşı ödemeli iadeler kabul edilmeyecektir.
 • Yurt dışı siparişlerinizde,mesafe gözetmeksizin,ödemenize ek 18 euro eklenmektedir.
 • Ürünü göndermeden önce bize bilgi veriniz.iade gönderimleri MNG kargonun en yakın şubesine,bizden alacağınız iade kodu ile birlikte Beste Cercis Muz Lifi İmalatı ve Tasarım Ürünleri adına göndereceğinizi belirterek,size bildireceğimiz adrese gönderiniz.
 • İade adresi: Barbaros mahallesi,Tunalı Hilmi Caddesi, No 123/B Kuğulu Pasajı No4 Çankaya / Ankara adresine yollayabilirsinz.


Ayakkabı İade Şartları

 • Ayakkabıyı temiz bir zeminde deneyiniz..Ürünü/ürünleri dış ortamlarda denemeyiniz.Kullanılmış ürünleri iade veya değişim olarak kabul etmiyoruz.
 • Sevkiyat sırasında ayakkabınızın faturasının kaybolma riskine karşı, faturanızı (size gönderilen kopyaları ile birlikte) ayakkabı kutusunun içierisine koyunuz.
 • Ayakkabı iadesini en aza indirmek için belirli modellerimizin sepete at kısmındaki uyarılarımızı dikkate alarak(tam kalıptır veya kullandığınız numaranın bir no büyüğünü sipariş ediniz vs) gibi uyarılarımızı dikkate almanızı öneririz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR